En romantik yeni foça otelleri hangileridir?

Posted by: admin
Category: kategori

En romantik yeni foça otelleri hangileridir?

Yaz sezonunda yoğun bir şekilde ziyaretçi gelmekte olan bölgelerden bir tanesi olan İzmir’in Yeni Foça ilçesi, genç çiftler, aileler ve arkadaşlar olmak üzere her kesimden insanın tatil yapabilecek olduğu bir belde haline gelmiştir. Yeni Foça Romantik Otelleri ile evli çiftlerin ilk adresi haline gelmiştir. Balayı odaları ile suit odalar içerisinde doğanın eşsiz manzarasında deniz manzaralı odalarıyla hizmet vermektedir.

Romantik bir kaçamak yapmak isteyen çiftlerin öncelikli adresleri Yeni Foça Butik Otel haline gelmiştir. Tesis her anlamda bölgenin bir numaralı oteli ve tercih edilen butiği haline gelmiştir. Yeni Foça’da Romantik otel olarak misafirlerine standart özelliklerden ziyade balayı suit, alakart restoranda özel olarak yemek servisi ile özel akşam yemeğinizi deniz manzarasına karşı yapmanızın keyfini sürdürüyor.

yeni foça sahili
yeni foça sahili

Yeni Foça Butik otel tamamen taş yapısı ile bir taş otel olup ayrıca butik otel konseptinde jakuzi ve şöminesi ile birlikte küçük bir şirin otel olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

admin

Bir cevap yazın