Foça Otel

Posted by: admin
Category: kategori
Yeni Foça Butik Otel

Yeşilliği ile göz alıcı, mavi denizi ile büyüleyici bir eşsiz tatil imkanı sunmakta olan Yeni Foça Butik Otel, güler yüzlü personelleri ile siz tatil severlere kapılarını açtı. Huzur bulacak olduğunuz kendiniz ile birleşeceğiniz eşsiz manzarasına büyülenecek olduğunuz harika bir ortam içerisinde yer alan Yeni Foça Otel tatil yapmaya gelen tüm misafirlerine harika bir konaklama imkanı sağlayarak, onların mutluluğu adına tüm hizmetleri sağlamaktadır. Şık tasarımı ve taş binası ile yaz aylarının sıcaklığını serin şekilde atlatabilecek olduğunuz bu bölgede eşsiz havuzlu butik otel konsepti ile hizmet veren tek oteldir. Tesis butik otel olarak faaliyet göstermekte olup ailelerin en çok tercih etmekte olduğu ve yaz aylarının uğrak noktasıdır.

 

Geniş bahçesinde oturarak keyifli vakit geçirebilecek olduğunuz arkasında ormanında olmasıyla bol oksijenin yer aldığı kitap okurken huzuru bulabilecek olduğunuz mükemmel bir ortam sağlamaktadır. Profesyonel aşçısı ve çalışanları ile sizlere gün boyu hizmet vermekten kaçınmayarak, konaklama yaptığınız gün boyunca sizlere harika imkanlar sağlamaktadır. Yeni Foça’nın kalbi olan bölgede buruncu otelleri kısmında yer alarak elit bir mevkii içerisinde harika bir tatil sunmaktadır. Konaklama yapacak olduğunuz odayı kendiniz görerek tercih edebilecek olduğunuz gibi suit odalarının da yer almakta olduğu eşsiz bir oteldir.

 

Kendiniz ile barışacak olduğunuz harika bir ortam içerisinde olan Foça’da keyifli bir tatil için sizleri de Yeni Foça Butik Otel tesisimize bekliyoruz.

admin

Bir cevap yazın