Foça Otelleri

Posted by: admin
Category: kategori
foça otelleri

Foça Otelleri

Ege’nin doğası ile sakinlik ve samimiyetin birlikte olduğu Foça beldesinde turistleri Ege Denizi’nin serin ve mavi bayraklı denizinde tatil imkanı sağlarken Foça havuzlu otel rahatlığı da dikkat çekiyor. İzmir’in gözde tatil bölgelerinden bir tanesi olan Foça, antik tarihinin derinlikleri içerisinde gelmekte olan yerli ve yabancı turistlere eşsiz doğası ile güzellikleri görmeleri açısından tamamen taş yapıdan olan Yeni Foça Butik Otel‘e davet ediyor.

Yeni Foça Otelleri
Yeni Foça Otelleri

Foça butik otel gösterişten tamamen uzak ve sade bir yapısı ile eşsiz tatil vaat etmektedir. Foça konaklama imkanları sayesinde Ege’nin güzelliklerini görmek isteyen tatilcilerine iyi bir tatil fırsatı sunuyor. İzmir’in her bölgesinden talep olan burada durgun suları içerisinde sıcak kumun tadını çıkartmanız açısından imkan sağlıyor. Tatile hasret olanların özlemlerine son veriyor ve en uygun fiyat garantisi ile Foça Butik Otel konaklama imkanı sunuyor. Şirin bir Ege kasabası olan ismini Yunanca’dan almış Phokaika’dan gelmektedir.

Antik dönem zamanlarına dayanmakta olan Foça, Eski ve Yeni olarak ayrılmış olup Foça’da tatil olanakları adına misafirlerine hayallerini kurdukları tatil imkanı sağlıyor. Araçsız ulaşım sağlamak isteyenler adına İzmir’den her dakika kalkmakta olan İzban seferleri ile kolaylıkla ulaşım sağlanan bir bölgedir.

Doğal güzelliklerin bozulmaması adına denize girmenin bazı yerlerde yasak olduğu bu bölgede en çok tercih edilen Yeni Foça Halk Plajı göz önündedir. Ege’nin lezzetli yeşilliklerini tadabilecek olduğunuz sofralara ev sahipliği yapan sahil şeridindeki cafelerde sizlerde tatilinize renk katabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın