Foça Taş Otel

Posted by: admin
Category: kategori
Yenifoça otel

Foça Taş Otel

Foça’da tarihi yapısı ile dikkat çekerken taş otellerde konaklama imkanı da oldukça ön planda çıkmaktadır. Tarihi ve mimari yapılarıyla Foça’da taş oteller oldukça rağbet görmekte olup Yeni Foça Butik Otel tamamen meşhur Foça Taşı ile dizayn edilmiş ve her odasında ayrı bir taş serinliği ile engin deniz manzarası eşliğinde büyülü bir tatil imkanı sunmaktadır. Keyifli bir tatil geçirme planında sizlerde Foça beldesini tercih ediyorsanız eğer kesinlikle Yeni Foça’nın tek havuzlu oteli olan Foça Butik Otel tercih etmelisiniz.

Manzara severler için her odasında eşsiz manzara eşliği ve odalarında yer alan jakuzi ile şömine başında sevdikleriniz ile keyifli vakit geçirebilir ve dilediğiniz tatil imkanını en uygun fiyatlarla burada yapabilirsiniz. Denize uzaklığı 200 metre kadar olan Taş otelde, belediye tarafından sağlanan ücretsiz şekilde olan halk plajını tercih edebilir ve Ege’nin durgun mavi bayraklı denizinde yüzme fırsatı bulabilirsiniz.

Foça’nın en iyi sahiline sahip olan Yeni Foça’da otelimizin her odasından ayrı bir deniz manzarası yer almakta olup, doğa manzarası severler içinde kaz dağlarının esintisine karşı havuz manzaralı odaları ile de hizmet vermektedir. Butik otelde tatil imkanı sağlamak isteyen birçok müşterisine hizmet vermesiyle birlikte deniz manzarasına karşı restaurant kısmında gün boyu keyifli şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Yeni Foça Limanı
Yeni Foça Limanı

Sizlerde eğer bir tatil planı rotası çiziyorsanız, kesinlikle Foça’da yer olan Taş otelimizde konaklama yapmadan gitmemelisiniz.

admin

Bir cevap yazın