Yeni Foça Apart Otel

Posted by: admin
Category: kategori

Yeni Foça Apart Otel

Ege’nin en çok tercih edilen beldelerinden bir tanesi olan Foça’da yaz aylarında boş yer bulmak neredeyse imkansız. Foça Apart Otel olarak hizmet vermekte olan oteller uzun süreli müşterilerine şimdiden kapısını açmış ve yerlerini ayırtmış durumda. Berrak denizi ile eşsiz bir doğa manzarasına sahip olan Foça’da daha keşfedilmemiş birçok koy ve sahil yer almaktadır. Ayrıca bölgede tarihi yapı ve mimari bir hayli fazla durumdadır.

Foça Apart otel olarak hizmet vermekte olan otelimiz Foça Butik Otel, Yeni Foça’da tek havuzlu otel olup, sahile 200 metre yakınlığı ile geniş bahçesi içerisinde sizlere butik otel konsepti ile hizmet vermektedir. Foça’nın sessizliği ve misafirperver halkı ile tanışarak burada keyifli bir tatil geçirmek isteyenler doğru adreste. Gün boyu durgun engin denizi ile kumsalın tadını çıkartabilir ve aynı zamanda havuz sevenler için havuz başında düzenlenen partilere dahil olarak otelde konaklama süresince keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Foça’nın en iyi denizine sahip mavi bayrak ile ünlenmiş olan Yeni Foça Halk Plajı, yazın yerli ve yabancı birçok turisti ağırlıyor ve burada onlara özel hizmet vermekte olan Yeni Foça Butik Otel hizmet veriyor. Her bir odasında deniz manzarası ve eşsiz doğa manzarası ile birlikte havuza bakan odaları da yer almaktadır. Ayırca kaz dağlarının esintisi altında kalan otelimiz, oksijeni bol bir hava sahası içerisinde yer almaktadır.

Sevdikleriniz ile birlikte büyüleyici eşsiz manzaraya karşı unutamayacak olduğunuz bir tatil yapmak istiyorsanız, kesinlikle bizlere ulaşınız.

admin

Bir cevap yazın