Yeni Foça Pansiyon

Posted by: admin
Category: kategori
Yeni foça Pansiyon

Yeni Foça Pansiyon

İzmir’in gözde semtlerinden bir tanesi olan Foça’da tek mavi bayraklı denize sahip Yeni Foça Halk Plajına en yakın olan olarak hizmet vermekte olan Yeni Foça Butik Otel, pansiyon arayışı içerisinde olan aileler ve çiftlere özel imkan sağlayarak en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Her odasında eşsiz bir doğa ve deniz manzarasına sahip foça pansiyon oteli konaklama süresi boyunca kendisine ait bahçesi içerisinde yer almakta olan havuzu ile ön plana çıkmaktadır.

Yeni foça Pansiyon
Yeni foça Pansiyon

Yeni Foça’da tek havuzlu otel olarak hizmet vermekte olan Foça Pansiyon, gelen misafirlerine özel olarak odaları dizayn etmiş ve birbirinden farklı şekilde eşsiz odalara ev sahipliği yapmaktadır. Yaz aylarının uğrak noktalarından olan Foça’da konaklama yapma planı yapanların kesinlikle taş yapıdan olan Foça Butik Otel Pansiyonu uğramadan gitmemelerini öneriyoruz.

Ramazan ve Kurban Bayramı zamanında sizlere erken rezervasyon ile fiyat kolaylığı sağlamakta olan pansiyon otel, eğlenebilecek olduğunuz aktiviteleri ile birlikte ön plana çıkarak, bölgenin en iyi oteli olarak bilinmektedir. Bölgede en çok tercih edilen Butik otelimiz, taş yapısı ile gelen misafirlerini büyülüyor ve tekrar tatil yapma fırsatını en kısa sürede buldurarak, keyifli aile ortamı içerisinde tatil yapmanızı sağlıyor.

Sizlerde eğer Foça’da pansiyon arayışı içerisindeyseniz kesinlikle bizler ile iletişim kurduktan sonra yerinizi ayırtınız.

admin

Bir cevap yazın

1 Yorum