Yeni Foça'ya Nasıl Giderim ? Ulaşım Bilgileri

Posted by: admin
Category: kategori
yeni foça yat limanı

Yeni Foça’ya Nasıl Giderim ? Ulaşım Bilgileri

İzmir’de bulunmakta olan Yeni Foça Otelleri tatilciler tarafından yaz aylarında oldukça rağbet görmesiyle sıklıkla tercih edilen konaklama bölgesi haline gelmiştir. Birbirinden değişik konseptler ile konaklama imkanı bulunmakta olan Yeni Foça’da Yeni Foça Butik Otel havuzlu olması ile bölgenin en iyi tek havuzlu otelidir. Popüler bir belde olan Yeni Foça daha çok müdavimi olan insanlar tarafından tercih ediliyor ve ziyaretçilerine huzur dolu bir konaklama imkanı sağlıyor.

İzmir’e konum olarak çok yakın olması nedeniyle Merkez’de bulunan birçok insan tarafından sık sık ziyaret edilerek konaklamaya ve tatil yapmaya gelinmekte olan bölgedir. Yeni Foça, İzmir merkez arası 65 km’dir. Bu mesafe ise yeni yapılan çevreyolu ile neredeyse 30 dakikalık bir sürüş mesafesinde varılmasını sağlıyor. Şehir dışından gelmek isteyen tatilciler ise İzmir Adnan Menderes Havalimanı içerisinde yer alan İzban ile Yeni Foça’ya kolayca ulaşım sağlayabiliyorlar.

  • Yeni Foça – İzmir Merkez Arası 65 KM – Çevreyolu ile 30 dakika
  • Yeni Foça’ya en yakın İzban Durağı Biçerova İstasyonu – 745 İle 15 dakika içerisinde Yeni Foça’dasınız.
  • Yeni Foça – Otogar arası Bornova’ya ulaşım sağladıktan sonra oradan rahatlıkla otobüs yolu ile gelebilirsiniz.
  • Aracı ile gelecek arkadaşlar İzmir Çevreyolu üzerinden Çanakkale istikametine doğru giderek daha sonra Yeni Foça yol ayrımından ayrılacaklardır.
  • Biçerova İstasyonundan konaklayacak müşterileri için Yeni Foça Butik Otel ücretsiz servis imkanı vardır.
  • Yeni Foça’ya kadar gitmekte olan çevreyolu ile ulaşım oldukça kolay ve trafiksiz bir yol bulunmaktadır.
admin

Bir cevap yazın